24.03. NIEDZIELA PALMOWA
8:00 Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski dla Ireny z okazji urodzin
8:00 + Zygmunt Rychliński (intencja od córki z rodziną)
12:00 + Zdzisław Borowicz
9:15 Sępolno Wielkie rez.
10:00 Grabowo ++ Rodzice: Genowefa, Mieczysław Błąd, ++ z rodziny z obojga stron
10:30 Kołtki ++ Mieczysław, Rozalia Diakowscy, + Mirosław Adamski
25.03 WIELKI PONIEDZIAŁEK
9:00 O Boże błogosławieństwo, szczególną opiekę Matki Bożej dla Radosława i Antoniego (syna)
26.03 WIELKI WTOREK
17:00 + Zofia (30 r. śm.), ++ Franciszek, Jan, Tadeusz, Elżbieta, Halina, Jerzy
27.03 WIELKA ŚRODA
17:00O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla rodziny Gołuńskich
28.03 WIELKI CZWARTEK
18:00 O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla księży pracujących w naszej parafii (intencja od Rodzin przyjmujących Matkę Bożą Pielgrzymującą)
18:00 O Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski dla księdza Ernesta z racji urodzin i imienin
29.03 WIELKI PIĄTEK
18:00 LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ
30.03 SOBOTA
18:00 O wiarę, nadzieję miłość, Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Białego Dworu
18:00 W intencji Bogu wiadomej
31.03. NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
12:00 ++ rodzice: Rozalia, Szymon, ++ z rodziny Paszkiewicz, ++ Anna, Paweł, ++ z rodziny Orenczak
13:15 chrzest (kościół pw. św. Michała) Zofia Szamocka Nowacka
8:00 Sępolno Wielkie ++ Krystyna, Jan Niedzielscy
8:00 Kołtki O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego dla Mileny i Martyny
9:30 Sępolno Małe
9:30 Grabowo + Halina Demko (7 rocz. śm.)
01.04. PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY
(II DZIEŃ ŚWIĄT)
8:00 Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski dla Ewy i Mariusza z okazji 5 rocznicy sakramentu małżeństwa
12:00 + Janina Tchorzewska, ++ z rodzin Tchorzewskich, Posak, Moczułowskich
9:15 Sępolno Wielkie ++ Wanda, Marceli Leman (rocz. śm.)
10:00 Grabowo ++ Grzegorz, Pelagia Zawitek, ++ rodzice z obojga stron
10:30 Kołtki